• location_onSzymańskiego 10, 61-001 Poznań
  • phone +48 732 082 809

Esperal Poznań

O nas

Nasz nowocześnie wyposażony gabinet znajdujący się na adres, specjalizuje się w leczeniu uzależnień od alkoholu. Oferujemy kompleksowe leczenie alkoholizmu, a do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, gdyż wiemy, jak złożone jest to schorzenie. Lata doświadczeń pozwalają nam na skuteczną pomoc każdej osobie, która zgłosi się do naszego gabinetu i wykaże chęć walki z uzależnieniem. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami w miasto możemy z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że nasz gabinet to jeden z najlepszych w mieście!

Co nas wyróżnia?

W naszym gabinecie pracują jedynie wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem w kierunku leczenia uzależnień o alkoholu. Cała kadra naszego gabinetu jest odpowiednio przeszkolona, po to, by z pełnym profesjonalizmem zająć się każdą osobą, która przychodzi po pomoc. Nasi pracownicy rzetelnie i dokładnie odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją wszystkie wątpliwości, które będzie miał pacjent.

Nasz gabinet wyposażony jest jedynie w profesjonalny i nowoczesny sprzęt, korzystamy tylko z bezpiecznych produktów i sprzętów najwyższej jakości. Cechuje nas wiarygodność i dbałość o bezpieczeństwo, leki, które podajemy naszym pacjentom to najwyższej jakości oryginalne leki.

Każdy z pacjentów traktowany jest z największą troską. Stawiamy na indywidualne podejście, gdyż wiemy, że przebieg każdego uzależnienia może różnić się od siebie, a najważniejsze to dobrać odpowiednią terapię. Nasza kadra medyczna cechuje się wysoką empatią i zrozumieniem, stawiamy na komfort i przyjazną atmosferę.

Dzięki tym czynnikom nasz gabinet cieszy się dobrą opinią, która powoduje, że kolejne osoby zgłaszają się do nas, byśmy mogli im skutecznie pomóc. Jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy, już dziś skontaktuj się z naszym gabinetem pod numerem +48 732 082 809.